Visitor | V | Home | H | Location | Status |
---|---|---|---|---|---|
Baraboo
(1-5)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Tournament at Waunakee HS
|
TBD |
DeForest
(5-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Meet at Waunakee HS
|
TBD |
Mount Horeb
(1-5)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tourney @ Waunakee HS
|
TBD |
Portage
(3-3)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tourney @ Waunakee HS
|
TBD |
Reedsburg
(3-3)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tourney @ Waunakee HS
|
TBD |
Brown Deer
(3-2)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Waukesha North Tournament @ Waukesha North High School
|
TBD |
D.C. Everest
(1-2)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Meet @ Wisconsin Rapids Lincoln High School
|
TBD |
Marshfield
(5-0)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Meet @ Wisconsin Rapids Lincoln High School
|
TBD |
Merrill
(1-2)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Meet @ Wisconsin Rapids Lincoln High School
|
TBD |
Stevens Point
(1-2)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Meet @ Wisconsin Rapids Lincoln High School
|
TBD |
Wausau East
(3-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Meet @ Wisconsin Rapids Lincoln High School
|
TBD |
Wausau West
(1-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Meet @ Wisconsin Rapids Lincoln High School
|
TBD |
Wisconsin Rapids
(0-4)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Meet @ Wisconsin Rapids Lincoln High School
|
TBD |
Sauk Prairie
(2-4)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Tournament @ Waunakee HS
|
TBD |
Beaver Dam
(1-10)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Madison Edgewood Tournament @ Madison Edgewood High School
|
TBD |
Waunakee
(6-0)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Tournament @ Waunakee HS
|
TBD |
Monona Grove
(3-3)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Tournament @ Edgwood HS
|
TBD |
Stoughton
(2-4)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Tournament @ Janesville Parker HS
|
TBD |
Denmark
(1-0)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invitational @ Howards Grove HS
|
TBD |
Hortonville
(2-0)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invitational @ Bay Port HS
|
TBD |
Random Lake
(0-4)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tourney @ Howards Grove HS
|
TBD |
Oconomowoc
(6-2)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Arrowhead Invite @ Arrowhead High School
|
TBD |
Wisconsin Lutheran
(5-4)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Arrowhead Tournament @ Arrowhead High School
|
TBD |
Fall River
(4-2)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tournament @ Lourdes Academy (Gold Bracket) or Dodgeland (Silver Bracket)
|
TBD |
Horicon
(1-4)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tournament @ Oshkosh Lourdes (Gold Bracket) or Dodgeland High School (Silver Bracket)
|
TBD |
Pardeeville
(1-3)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tournament @ Oshkosh Lourdes (Gold Bracket) or Dodgeland High School (Silver Bracket)
|
TBD |
Rio
(1-2)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Trailways Conference Tournament @ Dodgeland High School
|
TBD |
Williams Bay
(1-3)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Trailways Conference Meet
|
TBD |
Hustisford
(6-0)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Tournament @ Dodgeland High School
|
TBD |
Cambria-Friesland
(2-3)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Tournament @ Dodgeland High School
|
TBD |
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Tournament @ Dodgeland High School
|
TBD | |
Valley Christian
(0-4)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Tournament @ Dodgeland High School
|
TBD |
Princeton/Green Lake
(0-6)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Tournament @ Lourdes Academy or Dodgeland High School
|
TBD |
Markesan
(4-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Tournament @ Lourdes Academy
|
TBD |
Montello
(0-4)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Tournament @ Lourdes Academy or Dodgeland High School
|
TBD |
Randolph
(4-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Tournament @ Lourdes Academy
|
TBD |
Boscobel
(1-6)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Kickapoo Tournament @ Kickapoo High School
|
TBD |
Darlington
(0-7)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Darlington Invite @ Darlington High School
|
TBD |
Solon Springs
(1-0)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Hurley High School
|
TBD |
South Shore
(0-0)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tourney @ Hurley High School
|
TBD |
Prairie du Chien
(2-4)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
North Crawford Invite @ North Crawford High School
|
TBD |
Burlington
(7-2)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Westosha Central Invite @ Westosha High School
|
TBD |
Delavan-Darien
(1-6)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Waukesha North Invite @ Waukesha North High School
|
TBD |
Elkhorn
(2-2)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Waukesha North Invite @ Waukesha North High School
|
TBD |
Union Grove
(6-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Shoreland Lutheran Invite @ Shoreland High School
|
TBD |
Westosha Central
(4-2)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Westosha Central Invite @ Westosha High School
|
TBD |
Chequamegon
(0-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tourney @ Hurley High School
|
TBD |
Franklin
(2-0)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Arrowhead Invite @ Arrowhead High School
|
TBD |
Kenosha Tremper
(1-0)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Westosha Central Invite @ Westosha Central High School
|
TBD |
Oak Creek
(1-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Brookfield East Tournament @ Brookfield East High School
|
TBD |
Racine Case
(1-3)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Shoreland Lutheran Invite @ Shoreland Lutheran High School
|
TBD |
Racine Horlick
(4-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Shoreland Lutheran Tournament @ Shoreland Lutheran High School
|
TBD |
Racine Park
(0-3)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Waukesha North Invite @ Waukesha North High School
|
TBD |
Adams-Friendship
(2-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
La Crosse Logan Tournament @ La Crosse Logan High School
|
TBD |
Nekoosa
(3-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tomahawk Invite @ Tomahawk High School
|
TBD |
Wisconsin Dells
(4-0)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
La Crosse Logan Invite @ La Crosse Logan High School
|
TBD |
Belmont
(7-3)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
North Crawford Tournament @ North Crawford High School
|
TBD |
Benton
(6-4)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Darlington Invite @ Darlington High School
|
TBD |
Argyle
(5-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Darlington Tournament @ Darlington High School
|
TBD |
Barneveld
(2-0)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Darlington Tournament @ Darlington High School
|
TBD |
Black Hawk
(2-3)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
North Crawford Tournament @ North Crawford High School
|
TBD |
Monticello
(3-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Darlington Tournament @ Darlington High School
|
TBD |
Pecatonica
(2-4)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite, TBD
|
TBD |
Royall
(2-3)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
North Crawford Invite @ North Crawford High School
|
TBD |
Wonewoc-Center
(2-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
North Crawford Tournament @ North Crawford High School
|
TBD |
Big Foot
(7-0)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Westosha Invite @ Westosha High School
|
TBD |
Osceola
(0-0)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Tomahawk High School
|
TBD |
TBD
(0-0)
|
- |
Brillion
(1-2)
|
- |
Brillion Invite @ Brillion High School
|
TBD |
Chilton
(1-0)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Oconto Falls Invite @ Oconto Falls High School
|
TBD |
Mishicot
(0-4)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Brillion Invite @ Brillion High School
|
TBD |
Reedsville
(2-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tomahawk Invite @ Tomahawk High School
|
TBD |
Roncalli
(0-3)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Bay Port Tournament @ Bay Port High School
|
TBD |
St. Mary Catholic
(2-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Howards Grove High School
|
TBD |
Eau Claire North
(1-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Apple Valley High School (MN)
|
TBD |
Faith Baptist
(0-0)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tourney @ Waupaca High School
|
TBD |
1 |
2 |
Oconto Falls Invite
|
TBD | ||
0 |
2 |
Oconto Falls Invite
|
TBD | ||
0 |
2 |
Oconto Falls Invite
|
TBD | ||
0 |
2 |
Oconto Falls Invite
|
TBD | ||
0 |
2 |
Oconto Falls Invite
|
TBD | ||
2 |
0 |
Conference Tournament @ Northwestern HS
|
TBD | ||
2 |
0 |
Conference Tournament
|
TBD | ||
0 |
2 |
Conference Tournament @ Northwestern HS
|
TBD | ||
0 |
2 |
Conference Tournament @ Northwestern HS
|
TBD | ||
2 |
0 |
Westosha Central Invitational
|
|||
New London
(1-5)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invitational @ Bay Port HS
|
8:30 AM CDT |
Waukesha West
(4-3)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tourney @ Brookfield East HS
|
8:30 AM CDT |
TBD
(0-0)
|
- |
Muskego
(6-1)
|
- |
Invite @ Great Lakes Center
|
8:30 AM CDT |
Colby
(2-6)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Loyal High School
|
8:30 AM CDT |
Loyal
(3-5)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Loyal High School
|
8:30 AM CDT |
Neillsville
(7-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tourney @ Loyal High School
|
8:30 AM CDT |
1 |
1 |
Invite @ LaCrosse Logan High School
|
|||
Luther
(3-5)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ LaCrosse Logan HS
|
8:30 AM CDT |
Alma Center Lincoln
(1-3)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Loyal High School
|
8:30 AM CDT |
Appleton West
(0-2)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tourney @ Bay Port HS
|
8:30 AM CDT |
Oshkosh West
(1-3)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Arrowhead High School
|
8:30 AM CDT |
Brookfield East
(6-2)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tourney @ Brookfield East HS
|
8:30 AM CDT |
Sussex Hamilton
(0-7)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Arrowhead HS
|
8:30 AM CDT |
Wauwatosa East
(2-5)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Brookfield East HS
|
8:30 AM CDT |
West Allis Central
(0-7)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Arrowhead High School
|
8:30 AM CDT |
Prescott
(1-0)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tourney @ LaCrosse Logan HS
|
8:30 AM CDT |
La Crosse Logan
(3-6)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Logan High School
|
8:30 AM CDT |
Grafton
(1-5)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Arrowhead High School
|
8:30 AM CDT |
Whitefish Bay
(3-2)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tourney @ Brookfield East High School
|
8:30 AM CDT |
River Falls
(0-2)
|
- |
Altoona
(5-2)
|
- |
Altoona High School
|
8:55 AM CDT |
Luxemburg-Casco
(1-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invitational @ De Pere HS
|
9:00 AM CDT |
Oconto Falls
(1-0)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invitational @ Oconto Falls HS
|
9:00 AM CDT |
West De Pere
(1-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invitational @ De Pere HS
|
9:00 AM CDT |
River Falls
(0-2)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Altoona HS
|
9:00 AM CDT |
Waukesha North
(0-7)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tourney @ Waukesha North HS
|
9:00 AM CDT |
Viroqua
(1-8)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ North Crawford HS
|
9:00 AM CDT |
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Altoona High School
|
9:00 AM CDT | |
Colfax
(8-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Altoona High School
|
9:00 AM CDT |
Fox Valley Lutheran
(4-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Oconto Falls High School
|
9:00 AM CDT |
Freedom
(0-2)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Oconto Falls HS
|
9:00 AM CDT |
Little Chute
(3-2)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ DePere High School
|
9:00 AM CDT |
Waupaca
(0-3)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Bay Port HS
|
9:00 AM CDT |
Kiel
(0-4)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Oconto Falls HS
|
9:00 AM CDT |
Bay Port
(1-3)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Bay Port HS
|
9:00 AM CDT |
De Pere
(3-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Location TBD
|
9:00 AM CDT |
Pulaski
(1-3)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ De Pere High School
|
9:00 AM CDT |
Appleton North
(2-2)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ De Pere High School
|
9:00 AM CDT |
Kaukauna
(1-2)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ De Pere High School
|
9:00 AM CDT |
Menasha
(0-3)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Bay Port High School
|
9:00 AM CDT |
Tomahawk
(2-0)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tourney @ Tomahawk High School
|
9:00 AM CDT |
Barron
(2-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Tournament @ Northwestern HS
|
9:00 AM CDT |
Chetek-Weyerhaeuser
(1-3)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Tournament @ Northwestern High School
|
9:00 AM CDT |
Cumberland
(1-2)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Tournament @ Northwestern HS
|
9:00 AM CDT |
Ladysmith
(0-3)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Tournament @ Northwestern HS
|
9:00 AM CDT |
Northwestern
(0-3)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Tournament @ Northwestern HS
|
9:00 AM CDT |
Spooner
(0-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Tournament @ Northwestern HS
|
9:00 AM CDT |
Mercer
(0-0)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Hurley High School
|
9:00 AM CDT |
Auburndale
(4-3)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tourney @ Tomahawk High School
|
9:00 AM CDT |
Lena
(1-2)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Lena High School
|
9:00 AM CDT |
Saint Thomas Aquinas
(1-13)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Lena High School
|
9:00 AM CDT |
Shoreland Lutheran
(6-4)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tourney @ Shoreland Lutheran HS
|
9:00 AM CDT |
Somerset
(0-0)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Altoona High School
|
9:00 AM CDT |
Cedarburg
(5-2)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Westosha Central HS
|
9:00 AM CDT |
Milwaukee Lutheran
(0-7)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tourney @ Brookfield East High School
|
9:00 AM CDT |
Superior
(2-0)
|
- |
Esko
(0-0)
|
- |
Esko High School
|
9:00 AM CDT |
TBD
(0-0)
|
- |
Watertown Luther Prep
(4-6)
|
- |
Invite @ Shoreland Lutheran HS
|
9:00 AM CDT |
Kickapoo
(1-6)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tourney @ Lee Griffin High School
|
9:00 AM CDT |
Deerfield
(4-0)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
@ Conference Tournament-Oshkosh Lourdes
|
9:00 AM CDT |
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Conference Tournament - Rio High School
|
9:00 AM CDT | |
0 |
2 |
Arrowhead
|
|||
2 |
0 |
Altoona HS
|
|||
2 |
0 |
Badger South Conference Tournament (At Edgewood)
|
|||
0 |
2 |
Badger South Conference Tournament (At Edgewood)
|
|||
1 |
2 |
Altoona
|
|||
2 |
0 |
Invite @ LaCrosse Logan High School
|
|||
1 |
2 |
Westosha Central Invitational
|
|||
Assumption
(1-2)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tourney @ Brillion High School
|
9:30 AM CDT |
Shawano
(1-0)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invitational @ Lakeland Union HS
|
10:00 AM CDT |
Amherst
(1-0)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tourney @ Bonduel High School
|
10:00 AM CDT |
Bonduel
(1-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tourney @ Bonduel High School
|
10:00 AM CDT |
Northland Pines
(0-3)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tourney @ Northland Pines HS
|
10:00 AM CDT |
Wausaukee
(3-0)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Invite @ Northland Pines High School
|
10:00 AM CDT |
3 |
0 |
Lakeland Invitational
|
|||
2 |
0 |
Arrowhead
|
|||
Somerset
(0-0)
|
- |
Altoona
(5-2)
|
- |
Altoona High School
|
10:00 AM CDT |
2 |
0 |
Altoona HS
|
|||
0 |
2 |
Badger South Conference Tournament (At Edgewood)
|
|||
2 |
0 |
Badger South Conference Tournament (At Edgewood)
|
|||
1 |
2 |
Badger South Conference Tournament (At Edgewood)
|
|||
2 |
0 |
Northland Pines Tourney
|
|||
0 |
3 |
Lena Tournament
|
|||
0 |
2 |
Trailways Conference Tournament (Gold Bracket)
|
|||
3 |
0 |
Altoona Tournament
|
|||
0 |
2 |
Westosha Central Invitational
|
|||
0 |
2 |
Northland Pines Tournament
|
|||
0 |
2 |
Apple Valley October Classic
|
|||
0 |
2 |
Badger South Conference Tournament (At Edgewood)
|
|||
2 |
1 |
Badger South Conference Tournament (At Edgewood)
|
|||
2 |
0 |
Northland Pines Tourney
|
|||
1 |
2 |
Badger South Conference Tournament (At Edgewood)
|
|||
0 |
2 |
Trailways Conference Tournament (Gold Bracket)
|
|||
1 |
1 |
Invite @ LaCrosse Logan High School
|
|||
2 |
1 |
Northland Pines Tourney
|
|||
2 |
1 |
Apple Valley October Classic
|
|||
2 |
1 |
Invite @ LaCrosse Logan High School
|
|||
0 |
2 |
Northland Pines Tournament
|
|||
3 |
0 |
Lakeland Invitational
|
|||
2 |
0 |
Badger South Conference Tournament (At Edgewood)
|
|||
2 |
0 |
Altoona
|
|||
2 |
0 |
Northland Pines Tourney
|
|||
Howards Grove
(2-1)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
Tourney @ Howards Grove HS
|
1:00 PM CDT |
0 |
2 |
Northland Pines Tournament
|
|||
2 |
0 |
Badger South Conference Tournament (At Edgewood)
|
|||
0 |
2 |
Trailways Conference Tournament (Gold Bracket)
|
|||
0 |
2 |
Altoona Tournament
|
|||
2 |
0 |
Arrowhead
|
|||
1 |
2 |
Altoona Tournament
|
|||
3 |
0 |
Lakeland Invitational
|
|||
0 |
2 |
Badger South Conference Tournament (At Edgewood)
|
|||
2 |
1 |
Altoona
|
|||
2 |
1 |
Arrowhead
|
|||
2 |
1 |
Invite @ LaCrosse Logan High School
|
|||
1 |
2 |
Westosha Central Invitational
|
|||
2 |
0 |
Westosha Central Invitational
|
|||
0 |
2 |
Trailways Conference Tournament (Gold Bracket)
|
|||
1 |
2 |
Lena Tournament
|
|||
0 |
2 |
Waukesha North
|
|||
0 |
2 |
Waukesha North
|
|||
2 |
1 |
Waukesha North
|
|||
2 |
1 |
Waukesha North
|
|||
1 |
2 |
Waukesha North
|
|||
2 |
0 |
Altoona Tourn
|
|||
2 |
0 |
Altoona Tourn
|